1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9
"Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, Ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą."
Harv Eker

Nasi partnerzy:

 

 

 


 OFERTA EDUKACYJNA ZSM 2023/2024 


TERMINY POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO 


REKRUTACJA

SKŁADANIE DOKUMENTÓW

Dokumenty rekrutacyjne można pobierać osobiście w Kancelarii Szkoły w godz. 7.00-15.00 (pok. 12, I piętro) lub on-line (poniżej).

W związku z możliwością dostarczania dokumentów rekrutacyjnych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty wniosek o przyjęcie do szkoły, w tym wymagane załączniki  w postaci skanów wypełnionych i odręcznie podpisanych dokumentów rekrutacyjnych będzie można przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ważne! Jednocześnie informujemy, że w przypadku szkół kształcących w zawodzie (technikum, szkoła branżowa I stopnia, szkoła policealna) należy osobiście zgłosić się do Kancelarii szkoły po skierowanie na badania lekarskie. Skierowania wydawane są po złożeniu wniosku o przyjęcie w Kancelarii Szkoły w godz. 7.00-15.00 (pok. 12, I piętro) - w terminach wskazanych w postępowaniu rekrutacyjnym.


DOKUMENTY REKRUTACYJNE DO POBRANIA:

TECHNIKUM


SZKOŁA BRANŻOWA


 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE


SZKOŁA POLICEALNA


LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCHTechnikum


II Liceum Ogólnokształcące


Branżowa szkoła I stopnia


Szkoła Policealna (w trybie zaocznym)


Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych


 

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.