1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Nauczyłam się, że droga postępu nie jest ani szybka, ani łatwa."
Maria Skłodowska-Curie

Nasi partnerzy:

            W dniu 20.12.2022 roku w naszej szkole odbyły się Otwarte Mistrzostwa Szkoły w Teqballu. Była to impreza pod patronatem Starosty Powiatu Białostockiego, a zawodnicy rywalizowali o Puchar Prezesa MKS Pogoń Łapy. W zawodach udział wzięło 12 zawodników, którzy rywalizowali w systemie do dwóch przegranych. Rywalizacja była bardzo zacięta i stała na wysokim poziomie. Na koniec okazał się, że dwóch zawodników miało po jednej porażce. Nie rozegrano dodatkowego spotkania, obaj zawodnicy podzielili się pierwszym miejscem: Michał Biernat z klasy Ic i nauczyciel naszej szkoły pan Adam Perkowski. Trzecie miejsce zajął Bartosz Nadolny z klasy IIe. Wszyscy wyżej wymienieni zawodnicy otrzymali oprócz pucharów piłki. Nagrody i puchary, które były ufundowane przez Prezesa MKS Pogoń Łapy pana Łukasz Małaszewskiego, zostały uroczyście wręczone przez niego i Panią Dyrektor Dorotę Kondratiuk.

Były to bardzo ciekawe zawody, propagujące dość nową dyscyplinę jaką jest Teqball i będzie organizowana cykliczne.

 

 


 

Odwiedza nas 160 gości oraz 0 użytkowników.