1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy."
Paulo Coelho

Nasi partnerzy:

            W dniu 20.12.2022 roku w naszej szkole odbyły się Otwarte Mistrzostwa Szkoły w Teqballu. Była to impreza pod patronatem Starosty Powiatu Białostockiego, a zawodnicy rywalizowali o Puchar Prezesa MKS Pogoń Łapy. W zawodach udział wzięło 12 zawodników, którzy rywalizowali w systemie do dwóch przegranych. Rywalizacja była bardzo zacięta i stała na wysokim poziomie. Na koniec okazał się, że dwóch zawodników miało po jednej porażce. Nie rozegrano dodatkowego spotkania, obaj zawodnicy podzielili się pierwszym miejscem: Michał Biernat z klasy Ic i nauczyciel naszej szkoły pan Adam Perkowski. Trzecie miejsce zajął Bartosz Nadolny z klasy IIe. Wszyscy wyżej wymienieni zawodnicy otrzymali oprócz pucharów piłki. Nagrody i puchary, które były ufundowane przez Prezesa MKS Pogoń Łapy pana Łukasz Małaszewskiego, zostały uroczyście wręczone przez niego i Panią Dyrektor Dorotę Kondratiuk.

Były to bardzo ciekawe zawody, propagujące dość nową dyscyplinę jaką jest Teqball i będzie organizowana cykliczne.

 

 


 

Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.