Nasi partnerzy:

3 grudnia wolontariusze z naszego miasta grali udział w uroczystości, na którą zaprosiły nas władze naszej miejscowości i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łapach.

Osobom angażującym się w wolontariat wręczono podziękowania, dyplomy, pamiątkowe nagrody. Pani Burmistrz spotkała się z młodymi ludźmi wyróżniającymi się w działaniach na rzecz innych. Seniorzy przygotowali przedstawienia, które swą humorystyką i tematyką życiową trafiały też do osób młodych.

Wolontariat to dawanie innym tego, co w nas najlepsze. Aktualnie do koła wolontariatu w naszej szkole należy 20 uczniów. Wszyscy otrzymali podziękowania i dyplomy. Wyróżnienia za szczególne zaangażowanie w niesienie radości innym ludziom, otwartość i kreatywność otrzymali następujący wolontariusze z naszej szkoły: Dominika Jarocka z klasy IIIo, Paulina Pietrzak z klasy IIIo, Anna Biała z klasy IIo, Jan Chmielewski z klasy IId/p i Krzysztof Hołowienko z klasy IId/p.

Szczególnie cieszy fakt, że w tym roku szkolnym zapisało się do szkolnego wolontariatu dużo uczniów z klas pierwszych.

GS

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.