Nasi partnerzy:

 

     Szkolne koło wolontariatu w Zespole Szkół Mechanicznych drugi raz przystąpiło do kampanii społecznej „Pola Nadziei”. 16 października przedstawiciele młodzieży razem z pedagogiem Grażyną Samson uczestniczyli w  inauguracji VI ogólnopolskiej kampanii, która odbyła się w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku.

     W trakcie spotkania młodzieży ze szkół z władzami wojewódzkimi i miejskimi Białegostoku, z prezesem i przedstawicielami fundacji „Pomóż Im” otrzymaliśmy cebulki kwiatów, które już wspólnie posadziliśmy na rabatce przy szkole.

     Po raz kolejny uczniowie chętnie zaangażowali się do akcji sadzenia kwiatów. Wiosną, gdy już zakwitną, będziemy mogli nimi obdarować osoby, które zechcą nas wesprzeć w czasie zbiórki pieniędzy na rzecz Domowego Hospicjum Dziecięcego w Białymstoku. W ubiegłym roku przeprowadziliśmy dwie zbiórki, jedną w szkole, a drugą w mieście. Szczególnie młodzież naszej szkoły w grudniu była hojna na rzecz chorych dzieci. Mamy nadzieję, że i w tym roku spotkamy się ze zrozumieniem.

Odwiedza nas 172 gości oraz 0 użytkowników.