"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać."
Bruce Lee

Drodzy Uczniowie,

w okresie 2.07. – 8.07.2018 r. zorganizowany zostanie obóz dla najlepszych uczniów biorących udział w zajęciach matematycznych. Obóz będzie połączeniem nauki z rekreacją. W trakcie 7-dniowego wyjazdu planowanych jest wiele atrakcji. Weźmiecie udział w różnego rodzaju grach zespołowych w terenie, a także zawodach sportowych i zabawach integracyjnych. Będzie to nauka matematyki w formie, która was zaskoczy. Zapewnione zostanie całodzienne wyżywienie i zakwaterowanie w hotelu w Augustowie. Wszystkie koszty pokryte zostaną ze środków Unii Europejskiej.

Ci, dla których matematyka nie jest ulubionym przedmiotem, po tym wyjeździe zmienią zdanie!

Dokumenty rekrutacyjne należy złożyć w Szkolnym Punkcie Rekrutacyjnym do 25.05.2018r.

Rekrutacja kandydatów/kandydatek do projektu będzie prowadzona z uwzględnieniem zasady równości szans, w tym równości płci, rasy, miejsca zamieszkania, religii, orientacji seksualnej, pochodzenia czy równości ze względu na niepełnosprawność.