"Człowiek, który nie czyta dobrych książek, nie ma żadnej przewagi nad tym, który nie umie ich czytać wcale"
Mark Twain

Informujemy, że ruszyła rekrutacja na szkolenie baristyczne dla uczniów/uczennic technikum hotelarstwa. Celem szkolenia jest zdobycie umiejętności niezbędnych w profesji baristy.

W ramach kursu uczestnicy/uczestniczki zdobędą wiedze na temat profesjonalnego parzenia kawy i jej serwowania oraz poprawnej obsługi maszyn barowych. Szkolenie obejmuje część teoretyczną i praktyczną.

Szkolenie trwa 2 dni.

I grupa odbędzie szkolenie 9-10 grudnia 2017r. w siedzibie Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach.

Wszyscy zainteresowani udziałem w szkoleniu są proszeni o wypełnienie i złożenie wymaganych dokumentów w Biurze Projektu:

1. Formularza zgłoszeniowego.
  2. Oświadczenia o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku na potrzeby projektu.
  3. Oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wymagane dokumenty należy złożyć do dnia 1 grudnia 2017 r.

Uczestnicy/Uczestniczki po ukończeniu szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające nabycie umiejętności baristycznych.

Wszelkie dokumenty oraz informacje na temat projektu dostępne są w Biurze Projektu oraz na stronie internetowej www.projekt.fajnaszkola.net

Rekrutacja kandydatów/kandydatek do projektu będzie prowadzona z uwzględnieniem zasady równości szans, w tym równości płci, rasy, miejsca zamieszkania, religii, orientacji seksualnej, pochodzenia czy równości ze względu na niepełnosprawność.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu!