"Nauczyłam się, że droga postępu nie jest ani szybka, ani łatwa."
Maria Skłodowska-Curie

W dniu 18.09.2017 r. rozpoczęła się rekrutacja do stypendium w ramach projektu pn. „Kompleksowa inwestycja w kształcenie zawodowe – projekt zintegrowany Powiatu Białostockiego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

Stypendium może otrzymać uczeń/uczennica którego/ej średnia ocen klasyfikacyjnych uzyskanych w drugim semestrze poprzedniego roku szkolnego z przedmiotów zawodowych wynosi minimum 4,0. Wysokość stypendiów wynosi 300 zł i przyznawane jest przez okres 10 miesięcy.

Spośród uczniów/uczennic, którzy/które złożyli/ły wnioski o przyznanie stypendium Szkolna Komisja Rekrutacyjna wybierze 15 osób. Szczegółowe zasady rekrutacji zostały określone w Regulamin Programu Stypendialnego.

Dokumenty rekrutacyjne o przyznanie stypendium należy złożyć w Szkolnym Punkcie Rekrutacyjnym do dnia 30.09.2017 r.

Warunkiem uczestnictwa w Projekcie jest wypełnienie i złożenie kompletu dokumentów:

• formularza zgłoszeniowego,
  • oświadczenia Uczestnika Projektu o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku na potrzeby projektu,
  • oświadczenia Uczestnika Projektu o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Po zakwalifikowaniu się do projektu uczeń/uczennica zobowiązany jest dostarczyć (w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników):

• deklarację uczestnictwa w Projekcie,
  • oświadczenie stypendysty,
  • oświadczenie Rodzica/ Prawnego Opiekuna Uczestnika Projektu o wyrażeniu zgody na uczestnictwo Syna/Córki w Projekcie.

Dokumenty rekrutacyjne oraz informacje na temat projektu dostępne są w Biurze Projektu oraz na stronie internetowej www.projekt.fajnaszkola.net