1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy."
Paulo Coelho

Nasi partnerzy:

Dnia 18.02.2023 w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Konkursu recytatorskiego "Poezja bez Granic". Hasło tegorocznej edycji -  "Muzyka". Uczniowie, którzy  prezentowali wiersze w języku angielskim i języku niemieckim, wykazali się ogromnym zaangażowaniem i pasją. A oto wyniki konkursu: I miejsce: Żur Zuzanna i Oliwer Szydłowski - język angielski, klasa I b; II miejsce: Manista Rafał i Malwina Sawicka - język angielski,  klasa Ib; III miejsce" Mierzwiński Piotr i Kiełkucka Gabriela - język angielski, klasa I b oraz Paweł Łapiński -język niemiecki - klasa II b.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i trzymamy za nich kciuki, ponieważ będą reprezentować nasza szkołę  na Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim w Białymstoku 24.02.2023.

Nauczyciele języków obcych ZSM w Łapach.

 


 

Odwiedza nas 164 gości oraz 0 użytkowników.