1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy."
Paulo Coelho

Nasi partnerzy:

W środę, 14 grudnia uczennice klasy 1d kształcące się w zawodzie technik hotelarstwa uczestniczyły w warsztatach dekorowania pierników, które prowadziła pani Marta Truskolaska –Plichcińska  cukiernik z Cukierni u Lecha w Łapach. To były ciekawe zajęcia, podczas których pani Marta opowiedziała o rodzajach i sposobach wykonywania pierników. Podzieliła się z uczniami przepisem na idealne pierniczki.

Uczestnicy warsztatów poznali także techniki zdobienia pierników metodą koronki i marmurka oraz sposoby lukrowania techniką 3d. Gratulujemy zdobytych nowych umiejętności, a pani Marcie Truskolawskiej-Plichcińskiej, że znalazła czas, aby spotkać się z naszymi adeptkami sztuki hotelarstwa.

 


 

Odwiedza nas 137 gości oraz 0 użytkowników.