1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

2023-2024

"Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy."
Paulo Coelho

W środę, 14 grudnia uczennice klasy 1d kształcące się w zawodzie technik hotelarstwa uczestniczyły w warsztatach dekorowania pierników, które prowadziła pani Marta Truskolaska –Plichcińska  cukiernik z Cukierni u Lecha w Łapach. To były ciekawe zajęcia, podczas których pani Marta opowiedziała o rodzajach i sposobach wykonywania pierników. Podzieliła się z uczniami przepisem na idealne pierniczki.

Uczestnicy warsztatów poznali także techniki zdobienia pierników metodą koronki i marmurka oraz sposoby lukrowania techniką 3d. Gratulujemy zdobytych nowych umiejętności, a pani Marcie Truskolawskiej-Plichcińskiej, że znalazła czas, aby spotkać się z naszymi adeptkami sztuki hotelarstwa.