1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy."
Paulo Coelho

Nasi partnerzy:

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza to święto ludzi niosących pomoc potrzebującym. Z tej okazji wolontariusze ze Szkolnego Koła zostali zaproszeni w dniu 5 grudnia na Miejską Galę, zorganizowaną przez Centrum Usług Społecznych w Łapach, która odbyła się w Domu Kultury w Łapach. Wszystkim zaangażowanym w działalność wolontarystyczną zostały przekazane serdeczne  podziękowania od pracowników CUS, Burmistrza gminy Łapy i  Przewodniczącego Rady Miejskiej, a wybrani wolontariusze zostali wyróżnieni pamiątkowymi nagrodami. Nagrodzeni to: Gabriela Grygoruk z klasy 4D, Maja Grochowska 4e, Patrycja Mitrusiak 3b, Adam Truskolaski 2t, Jakub Rutkowski 2b, Izabela Godlewska 1b, Jakub Choiński 2c.

Ponadto kilkanaście osób otrzymało Certyfikaty Uznania. Niespodzianką były nagrania wystąpień łapskich "celebrytów": Maćka Mikołajczyka, Barbary Piekut i Marcina Tomkiela, którzy składali życzenia i podziękowania wolontariuszom z gminy Łapy. Nie obyło się bez słodkości przygotowanych przez pracowników CUS. Galę uświetnił występ Martyny Tower – Jarmoszuk (śpiew)  i  Ewgeniya Karpievicha (instrumenty klawiszowe). Naszym wolontariuszom  dziękujemy za pracę, poświęcony czas, zaangażowanie i życzymy zapału, chęci i radości z niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu

 


 

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.