1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Nauczyłam się, że droga postępu nie jest ani szybka, ani łatwa."
Maria Skłodowska-Curie

Nasi partnerzy:

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego odbywały się na terenie naszej szkoły w dniu 21 listopada 2022r. Przed dniem głosowania odbyła się kampania wyborcza kandydatów do Rady. Była prezentacja kandydatów w ramach Szkolnego Tygodnia Przedsiębiorczości, były plakaty, ulotki, hasła i obietnice przedwyborcze. Ukoronowaniem akcji wyborczej były wybory, które w głosowaniu tajnym, bezpośrednim i powszechnym wyłoniły samorządową reprezentację szkoły.

W wyniku głosowania wybrano:

Przewodnicząca SU: Maja Grochowska
Członkowie Zarządu: Patrycja Mitrusiak, Nikola Więcko, Kacper Tarasiuk, Izabela Godlewska, Malwina Sawicka, Aleksandra Krasowska, Kinga Łapińska, Małgorzata Kmita.
Gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

 


 

Odwiedza nas 182 gości oraz 0 użytkowników.