1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy."
Paulo Coelho

Nasi partnerzy:

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego odbywały się na terenie naszej szkoły w dniu 21 listopada 2022r. Przed dniem głosowania odbyła się kampania wyborcza kandydatów do Rady. Była prezentacja kandydatów w ramach Szkolnego Tygodnia Przedsiębiorczości, były plakaty, ulotki, hasła i obietnice przedwyborcze. Ukoronowaniem akcji wyborczej były wybory, które w głosowaniu tajnym, bezpośrednim i powszechnym wyłoniły samorządową reprezentację szkoły.

W wyniku głosowania wybrano:

Przewodnicząca SU: Maja Grochowska
Członkowie Zarządu: Patrycja Mitrusiak, Nikola Więcko, Kacper Tarasiuk, Izabela Godlewska, Malwina Sawicka, Aleksandra Krasowska, Kinga Łapińska, Małgorzata Kmita.
Gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

 


 

Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.