1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, Ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą."
Harv Eker

Nasi partnerzy:

Rozwijamy swoje kompetencje fachowe, szkolimy się profesjonalnie z firmą Blue Dolphin

25 października uczniowie z klas 2t, 4e i 4Eg uczestniczyli w szkoleniu z zakresu materiałów remontowo- budowlanych prowadzonym przez  przedstawiciela firmy Blue Dolphin panem Marcinem Matałowskim. Przedsiębiorstwo w zeszłym roku zdobyło tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2021.

Prowadzący szkolenie w ciekawy sposób przedstawił uczniom wszystkie produkty Blue Dolphin. Zademonstrował ich działanie i podpowiedział, które materiały, w jakich pracach remontowo-budowlanych użyć. Uczniowie z zaangażowaniem wysłuchali prezentacji i odpowiadali na zadawane  im pytania. W nagrodę otrzymali materiały budowlane oraz punkty w aplikacji Dolphin Promo, w której mogą zamienić uzbierane punkty na interesujące nagrody.

Przedsiębiorstwo Blue Dolphin od ponad 25 lat jest liderem wśród producentów taśm i wałków malarskich na rynku polskim i europejskim oraz znakomicie konkuruje na innych rynkach zagranicznych takich jak USA czy Kanada. Firma rozwinęła się z biegiem lat, proponując inne materiały, tj. folie i osłony ochronne, pędzle malarskie, artykuły ścierne. Firma posiada system zarządzania kontroli jakości ISO 9001:2015, co jest bardzo ważnym aspektem. Dodatkowo przedsiębiorstwo w zeszłym roku zdobyło tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2021.

            Uczniowie ze szkolenia wyszli bardzo zadowoleni. To znakomity sposób na rozwijanie swoich kompetencji fachowych. Mamy nadzieję, że kolejne firmy budowlane zaangażują się w doskonalenie naszych młodych budowlańców ?

Dziękujemy firmie Blue Dolphin i zapraszamy na stronę do zapoznanie się z ich ofertą.

https://bluedolphin.pl/

Agnieszka Sawko

 


 

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.