1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Zawsze idź przez życie tak jakbyś miał coś nowego do nauczenia się, a tak się stanie."
Vernon Howard

Nasi partnerzy:

Dzień Edukacji Narodowej w ZSM jak co roku dostarczył wszystkim wiele przyjemnych wrażeń. Były skrócone zajęcia, podziękowania, kwiaty, uśmiechy, życzenia, drobne upominki… Młodzież, ubrana w stroje nawiązujące do epoki naszego patrona, do życzeń dołączyła słodkie babeczki, upieczone przez nasze hotelarki. Samorząd Uczniowski i jego opiekunowie stanęli- jak zwykle- na wysokości zadania.
Wyjątkowy charakter miała również część oficjalna obchodów, albowiem w murach naszej szkoły odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Starosty Powiatu Białostockiego. Z tej też okazji gościliśmy pana starostę Jana Bolesława Perkowskiego, pana wicestarostę Romana Czepe, dyrektora CKZ w Łapach pana Krzysztofa Dobkowskiego oraz wyróżnionych nauczycieli z placówek oświatowych Powiatu Białostockiego. Wręczone również zostały Nagrody Dyrektora Szkoły. Wręczeniu nagród towarzyszyła niezwykła oprawa- kameralny koncert w wykonaniu utalentowanych uczniów- Natalii Bieryło, Nicoli Więcko i Dawida Moczulskiego,

który wprowadził wszystkich w przepiękny nastrój. Spotkanie zakończyło wspólne pamiątkowe zdjęcie. Zapraszamy do relacji na szkolnym FB i Instagramie.

 


 

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.