1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy."
Paulo Coelho

Nasi partnerzy:

Dzień Edukacji Narodowej w ZSM jak co roku dostarczył wszystkim wiele przyjemnych wrażeń. Były skrócone zajęcia, podziękowania, kwiaty, uśmiechy, życzenia, drobne upominki… Młodzież, ubrana w stroje nawiązujące do epoki naszego patrona, do życzeń dołączyła słodkie babeczki, upieczone przez nasze hotelarki. Samorząd Uczniowski i jego opiekunowie stanęli- jak zwykle- na wysokości zadania.
Wyjątkowy charakter miała również część oficjalna obchodów, albowiem w murach naszej szkoły odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Starosty Powiatu Białostockiego. Z tej też okazji gościliśmy pana starostę Jana Bolesława Perkowskiego, pana wicestarostę Romana Czepe, dyrektora CKZ w Łapach pana Krzysztofa Dobkowskiego oraz wyróżnionych nauczycieli z placówek oświatowych Powiatu Białostockiego. Wręczone również zostały Nagrody Dyrektora Szkoły. Wręczeniu nagród towarzyszyła niezwykła oprawa- kameralny koncert w wykonaniu utalentowanych uczniów- Natalii Bieryło, Nicoli Więcko i Dawida Moczulskiego,

który wprowadził wszystkich w przepiękny nastrój. Spotkanie zakończyło wspólne pamiątkowe zdjęcie. Zapraszamy do relacji na szkolnym FB i Instagramie.

 


 

Odwiedza nas 167 gości oraz 0 użytkowników.