0 1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2022-2023

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Zawsze idź przez życie tak jakbyś miał coś nowego do nauczenia się, a tak się stanie."
Vernon Howard

Nasi partnerzy:

30 czerwca w Białostockim Parku Naukowo- Technologicznym odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Centrum kompetencji BOF- kompleksowy model wsparcia i modernizacji systemu kształcenia zawodowego na terenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego”. Podczas konferencji  zostaliśmy wyróżnieni, otrzymując Certyfikat „JAKOŚĆ EDUKACJI ZAWODOWEJ”. To znak jakości w zakresie dostosowania kształcenia zawodowego do potrzeb pracodawców przyznawany przez Białostocką Fundację Kształcenia Kadr. Pani prof. Cecylia Sadowska-Snarska, przewodnicząca Białostockiej Komisji Akredytacyjnej, ze słowami uznania odniosła się do modernizacji modelu kształcenia zawodowego, który zaszedł w naszej szkole, podkreślając, iż jako szkoła lokalna, zlokalizowana poza obszarem wielkomiejskim, znakomicie podążamy za najnowszymi trendami kształcenia zawodowego, oferując równie wysoką jego jakość, jak szkoły białostockie!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu: Starostwu Powiatowemu, Pracodawcom, realizatorom projektu- w szczególności CKU w Białymstoku i BFKK-  oraz całej kadrze pedagogicznej naszej szkoły za ogromne zaangażowanie w jej rozwój i osiągnięcie wysokiego poziomu jakości kształcenia!

 

ZSM Info

 


 

Odwiedza nas 178 gości oraz 0 użytkowników.