1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym."
Heraklit z Efezu

Nasi partnerzy:

Kolejny raz w ramach akcji „Pola Nadziei” wyruszyliśmy z żonkilami do mieszkańców naszego miasta, kwestując na rzecz dziecięcych hospicjów, które niosą pomoc ciężko chorym maluchom. Tym razem szczególnie wsparł naszych wolontariuszy Miejski Klub Wolontariatu i Klub Seniora. I pomimo że aura nam nie sprzyjała, kwestującym udało się zebrać łącznie 2217 złotych! Gorąco dziękujemy młodzieży i mieszkańcom miasta Łapy za okazane serca! Zebrane fundusze zostaną przekazane na rzecz fundacji „Pomóż Im” z Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. Koordynatorkami przedsięwzięcia w naszej szkole były pani Grażyna Samson i pani Jolanta Roszkowska, opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu.

 


 

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.