1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2022-2023

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Geniusz to 1% inspiracji i 99% potu"
Thoma Edison

Nasi partnerzy:

28 kwietnia w Białymstoku odbył się Finał Licealiady Województwa Podlaskiego w halowej piłce nożnej dziewcząt. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły po dwóch zaciętych meczach wywalczyła II miejsce w województwie! To ogromny sukces naszych uczennic: Katarzyny Dworakowskiej, Moniki Fitt, Julii Świerżewskiej, Darii Matczeni, Ines Matczeni, Kingi Augustyniak, Natalii Brzozowskiej (kl. 3cd), Natalii Brzozowskiej (2d), Katarzyny Jankowskiej, Sary Krystoń, Wiktorii Szpakowskiej i Konstancji Perajskiej, które wspólnie wywalczyły udział w finale, oraz ich trenerów: p. Adama Perkowskiego i p. Andrzeja Roszkowskiego, który go zastępował podczas finałowych zmagań. Katarzyna Dworakowska została wybrana najlepszą zawodniczką finałowego turnieju. Gratulujemy Katarzynie oraz całej zwycięskiej drużynie!

 


 

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.