1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Geniusz to 1% inspiracji i 99% potu"
Thoma Edison

Nasi partnerzy:

25 kwietnia grupa 29 uczniów z Zespołu Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach wyruszyła na dwutygodniowy staż zawodowy do Grecji. To kolejny wyjazd młodzieży z naszej szkoły w ramach europejskiego programu Erasmus+. Tym razem wyjazd był możliwy dzięki przyznanej szkole na lata 2021-2027 akredytacji z FRSE! Uczniowie z klas drugich i trzecich kształcący się w zawodach technik hotelarstwa, technik pojazdów samochodowych i technik elektryk przez dwa tygodnie będą przebywać na Riwierze Olimpijskiej w Paralia Panteleimonos, gdzie odbędą staże u greckich pracodawców.

Oprócz tego w programie wyjazdu znajdzie się czas na poznawanie zarówno języka i zabytków greckiej kultury, jak i samej kultury. Zapraszamy do relacji z pobytu na naszym FB ?

 


 

Odwiedza nas 184 gości oraz 0 użytkowników.