1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy."
Paulo Coelho

Nasi partnerzy:

Uczniowie z klasy II o zostali zaproszeni do Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości,  która mieści się w Łomży w celu wzięcia udziału w dniu otwartym.  20 marca w auli Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości spotkała się młodzież z wielu szkół z naszego województwa.

Pracownicy uczelni, wykładowcy, studenci prezentowali swoje kierunki, bogate zaplecze, bazę dydaktyczną. Na uczelni można studiować informatykę, automatykę, administrację, pielęgniarstwo, kosmetologię, wychowanie fizyczne. Zobaczyliśmy, że szkoła ma nowoczesne pracownie, doskonale wyposażenie i panuje tam świetna atmosfera.

Uczniowie z klasy drugiej brali udział w zajęciach z lektoratu z języka angielskiego. Spotkanie z młodzieżą z innych szkół, ze studentami było przygotowaniem naszej młodzieży do procesu podejmowania decyzji. Im ważniejsza decyzja życiowa, tym lepiej i wszechstronniej należy się do niej przygotować. Ważna jest wiedza merytoryczna związana z wiadomościami szkolnymi, ale istotne są też informacje pozyskiwane od osób, które mają doświadczenie związane z kształceniem dorosłych, z osobami, które studiują, przygotowują się do pracy. 

 

 


 

Odwiedza nas 142 gości oraz 0 użytkowników.