0 1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2020-2021

Film promujący ZSM

"Jest tylko jeden sposób nauki. Poprzez działanie."
Paulo Coelho


 

Nasi partnerzy:

W środę 20 maja 2020r. miało miejscy symboliczne wbicie szpadla w grunt, na którym jest budowany obiekt, na który czekały pokolenia uczniów „Mechaniaka”. 

Na placu budowy pojawili się przedstawiciele władz powiatowych i miejskich, aby przypieczętować fakt rozpoczęcia inwestycji.

Oficjalnej  inauguracji budowy dokonali Starosta Jan Bolesław Perkowski i Wicestarosta Roman Czepe,   Burmistrz Łap Krzysztof Gołaszewski, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Białostockiego  Mariusz Gołaszewski,   Przewodniczący Rady Miasta Łapy  Sławomir Maciejewski i dyrekcja  ZSM Dorota Kondratiuk i Barbara Łabęcka. Nie zabrakło radnych miejskich i powiatowych. Wśród obecnych byli Maria Busłowska, Bożena Bieryło, Andrzej Gąsowski, Leszek Gulewicz, Piotr Pułkośnik,  Adam Perkowski, Dariusz Wincenciak. 

         Powstanie boiska to idea, która wchodzi w życie jako efekt wielkiego wysiłku wszystkich uczestników dzisiejszej inauguracji,  ale  nie możemy zapomnieć o ogromnej pomocy ze strony p. Marszałka Woj. Podlaskiego  Artura Kosickiego oraz p. Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego, którym należą się za to wielkie  podziękowania.

                                                                                                                                         

 


 

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.