1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

O Nas

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja 2020-2021

Film promujący ZSM

"Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego."
Tony Gaskins


 

Nasi partnerzy:

   W dniu 12 maja 2020r. w Starostwie Powiatowym w Białymstoku została podpisana umowa z wykonawcą na budowę zewnętrznych obiektów sportowych  przy Zespole Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach. Podpisali ją: starosta Jan Perkowski, wicestarosta Roman Czepe i dyrektor szkoły Dorota Kondratiuk. Wykonawcą inwestycji będzie firma Hydros Plus Tomasz Kulesza z Dobrzyniewa Dużego, która wygrała postępowanie przetargowe. Wartość inwestycji to 1, 2 mln   zł.

ZSM jest jedyną szkoła w Łapach, która nie ma jeszcze własnego boiska, a uczniowie z gminy Łapy stanowią ponad 60 % kształcącej się tu młodzieży Na posesji szkoły oprócz boiska wielofunkcyjnego zostanie zaaranżowana  siłownia zewnętrzna oraz bieżnia i skocznia w dal. 

Inwestycja powstanie dzięki Powiatowi Białostockiemu, który jest głównym inwestorem. Dodatkowe środki udało się pozyskać z Ministerstwa Sportu i Turystyki – 400 tys. zł , z Urzędu Marszałkowskiego- 300 tys.  zł. i  z Gminy Łapy- 200tys. zł.  Zakończenie budowy przewidywane jest na koniec września 2020r. To znaczy, że już od nowego roku szkolnego  uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych będą mogli korzystać z nowego boiska. 

Info zsm

 


 

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.