1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

O Nas

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja 2020-2021

Film promujący ZSM

"Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego."
Tony Gaskins


 

Nasi partnerzy:

    Z okazji Dnia Kultury, Oświaty, Książki i Prasy przypadającego na dzień 5 maja 2020 na naszym Instagramie szkolnym odbył się konkurs graficzny dla naszych uczniów.

Polegał on na wykonaniu rysunku, grafiki ulubionej postaci książkowej, ulubionego filmu, książki, czy przedstawienia teatralnego. Nagrodzone zostały dwie prace: Karoliny Kruszewskiej z klasy 2b (postać głównej bohaterki z „Igrzysk śmierci”) oraz Magdaleny Porowskiej z klasy 1D (grafika z serialu „Dom z papieru”).

Obie prace są wyjątkowe, a głosowanie było zacięte ;) Ostatecznie wynikiem 53% wygrała praca Karoliny! Obu dziewczętom gratulujemy pięknego wykonania, pomysłowości oraz odwagi we wzięciu udziału. Ponieważ obie prace i obie są świetne! – box-niespodziankę również otrzymała druga uczennica.
Mamy nadzieję, że taka zabawa Wam się podobała i w przyszłości więcej osób pobawi się razem z Nami :)
    Pomysłodawcą tego konkursu była pani Agnieszka Sawko.


 

 


 

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.