1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2020-2021

Film promujący ZSM

"Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu."
Konfucjusz


 

Nasi partnerzy:

13 stycznia w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku zostały wręczone Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla  147 najlepszych uczniów z województwa podlaskiego. Wśród tego grona nie mogło zabraknąć ucznia z naszej szkoły. Tomasz Hołowienko – uczeń trzeciej klasy technikum w zawodzie technik elektryk- swój dyplom uzyskał za średnią 5, 4! Gratulujemy!

W uroczystości wręczenia dyplomów uczestniczył minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski.

 

Artykuł w Kurierze Porannym

ZSM Info


 


 

Odwiedza nas 204 gości oraz 0 użytkowników.