0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Odkryłem, że im ciężej pracuję, tym bardziej sprzyja mi szczęście"
Thomas Jefferson


 

Nasi partnerzy:

12 listopada 2019 roku w Bielsku Podlaskim odbył się  półfinał Licealiady grupy południowej w tenisie stołowym. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowały się drużyny dziewcząt i chłopców z Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach, które awansowały do najlepszej ósemki szkół ponadpodstawowych województwa podlaskiego w tenisie stołowym. Na szczególne uznanie zasługuje drużyna dziewcząt, która rozegrała najwięcej pojedynków ze wszystkich drużyn biorących udział w zawodach i po raz  pierwszy awansowała do ścisłego Finału Licealiady.

Finał odbędzie się 27.11.2019 w Łomży. Opiekunem sekcji tenisa stołowego w ZSM w Łapach jest pan Leszek Paweł Gulewicz. Gratulujemy drużynie i opiekunowi.

 


 

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.