"Odkryłem, że im ciężej pracuję, tym bardziej sprzyja mi szczęście"
Thomas Jefferson

22 października w naszej szkole odbywały się Mistrzostwa Powiatu Białostockiego w Futsalu Chłopców i Dziewcząt, w których udział wzięły dwie szkoły z Łap- I LO i ZSM Łapy. W turnieju chłopców nasza szkoła wystawiła dwie drużyny. Po raz pierwszy w historii grały też w futsal dziewczęta.

Wśród chłopców zwyciężył zespół pierwszy, który pokonał I LO Łapy 6:2 i ZSM II 10:5. Drugi zespól z naszej szkoły zajął trzecie miejsce (przegrali z I LO Łapy 8:3), ale chłopcy z klas pierwszych zasłużyli na pochwałę za najładniejszą grę. Jeżeli jeszcze nabiorą doświadczenia i masy- to przyszłość futsalu w naszej szkole jest zapewniona.

Nasz zespół pokonał I LO Łapy 7:3 i  został pierwszym Mistrzem Powiatu w tej dyscyplinie.

A.P.