0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Odkryłem, że im ciężej pracuję, tym bardziej sprzyja mi szczęście"
Thomas Jefferson
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 14


 

Nasi partnerzy:

          22 października w naszej szkole odbywały się Mistrzostwa Powiatu Białostockiego w Futsalu Chłopców i Dziewcząt, w których udział wzięły dwie szkoły z Łap- I LO i ZSM Łapy. W turnieju chłopców nasza szkoła wystawiła dwie drużyny. Po raz pierwszy w historii grały też w futsal dziewczęta.

Wśród chłopców zwyciężył zespół pierwszy, który pokonał I LO Łapy 6:2 i ZSM II 10:5. Drugi zespól z naszej szkoły zajął trzecie miejsce (przegrali z I LO Łapy 8:3), ale chłopcy z klas pierwszych zasłużyli na pochwałę za najładniejszą grę. Jeżeli jeszcze nabiorą doświadczenia i masy- to przyszłość futsalu w naszej szkole jest zapewniona.

 Nasz zespół pokonał I LO Łapy 7:3 i  został pierwszym Mistrzem Powiatu w tej dyscyplinie.

A.P.

 


 

Odwiedza nas 321 gości oraz 0 użytkowników.