0 1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2020-2021

Film promujący ZSM

"Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie."
Gandhi Mahatma


 

Nasi partnerzy:

 Impreza charytatywna, która odbyła się 2 września przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łapach zgromadziła wielu chętnych do pomocy. Cel był szlachetny: zbiórka pieniędzy na pomoc choremu chłopczykowi Filipkowi. Inicjatywa Piotra Łapińskiego znalazła wsparcie także ze strony osób związanych z Zespołem Szkól Mechanicznych w Łapach. Przedstawiciele Samorządu  Uczniowskiego oraz Szkolnego Klubu Wolontariatu pomagali w tej szlachetnej akcji. Nie zabrakło także nauczycieli i absolwentów.

Jak zawsze można było liczyć na wsparcie organizacyjne Leszka Gulewicza, Adama Perkowskiego i Karola Falkowskiego. Zebrano 20 tys. zł. Te pieniądze świadczą, że potrafimy być wrażliwi na nieszczęścia innych ludzi.   

                                                                                                                                               Info zsm

 

 


 

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.