0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Nauczyłam się, że droga postępu nie jest ani szybka, ani łatwa."
Maria Skłodowska-Curie


 

Nasi partnerzy:

 Impreza charytatywna, która odbyła się 2 września przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łapach zgromadziła wielu chętnych do pomocy. Cel był szlachetny: zbiórka pieniędzy na pomoc choremu chłopczykowi Filipkowi. Inicjatywa Piotra Łapińskiego znalazła wsparcie także ze strony osób związanych z Zespołem Szkól Mechanicznych w Łapach. Przedstawiciele Samorządu  Uczniowskiego oraz Szkolnego Klubu Wolontariatu pomagali w tej szlachetnej akcji. Nie zabrakło także nauczycieli i absolwentów.

Jak zawsze można było liczyć na wsparcie organizacyjne Leszka Gulewicza, Adama Perkowskiego i Karola Falkowskiego. Zebrano 20 tys. zł. Te pieniądze świadczą, że potrafimy być wrażliwi na nieszczęścia innych ludzi.   

                                                                                                                                               Info zsm

 

 


 

Odwiedza nas 104 gości oraz 0 użytkowników.