1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

ZSM

Zaprasza!!!

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

Film promujący ZSM

"Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu."
Konfucjusz


 

Nasi partnerzy:

Jak co roku- uczniowie naszej szkoły wzięli udział w organizowanym przez Bibliotekę Miejską w Łapach Narodowym Czytaniu. Tym razem znaleźli się w roli wyjątkowej- byli nie tylko słuchaczami, ale także zostali zaproszeni do odczytania wybranych fragmentów. Dorota Drozdowska, Ewa Śliwowska- uczennice klasy 3 d w zawodzie technik hotelarstwa, oraz Bartłomiej Czajkowski- uczeń klasy 4 m w zawodzie technik mechanik oraz Arkadiusz Kluj- uczeń klasy 4e w zawodzie technik elektryk znakomicie wywiązali się ze swego zadania.

W tym roku Para Prezydencka zaproponowała do czytania  Nowele polskie. Wybrane zostały utwory, „których wspólnym mianownikiem jest polskość w połączeniu z treściami uniwersalnymi, refleksją nad człowiekiem i społeczeństwem. Ich zwięzła forma idzie w parze z mistrzostwem stylu i plastycznością, która pozostawia w umysłach czytelników niezapomniane wrażenia. (…) Dziś teksty te nie straciły nic ze swej aktualności. Uczą nas, że w życiu powinniśmy kierować się szlachetnością i solidarnością, że nie wolno nam stracić wrażliwości na ludzką krzywdę ani zapomnieć o naszej historii” – napisał w specjalnym liście Prezydent RP Andrzej Duda. 

ZSM Info

 

 


 

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.