2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Nauka nowego języka jest jak stanie się nowym człowiekiem"
Haruki Murakami
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

Bal Studniówkowy to wyjątkowa okazja, przy której uczniowie i grono pedagogiczne mogą wspólnie świętować symboliczne 100 dni przed jakże ważnym egzaminem w maju. A jeśli to miałby być przedsmak matury, to należy przypuszczać, że zdana zostanie ona… śpiewająco. Wspaniała atmosfera, świetni tancerze, znakomite humory i chęć wspólnej zabawy połączyła wszystkich uczestników. Inaugurację imprezy swoją obecnością uświetnili wicestarosta Powiatu Białostockiego Roman Czepe  i ks. kanonik Krzysztof Jurczak.

Zanim zabawa się rozpoczęła, zgromadzeni chwilą ciszy upamiętnili dramatyczne wydarzenia związane z tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska. Po krótkich okolicznościowych wystąpieniach przyszła chwila na tradycyjnego poloneza, po czym ruszyły w tan pozostałe pary...

 

ZSM Info

 


 

Odwiedza nas 125 gości oraz 0 użytkowników.