2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Nauka nowego języka jest jak stanie się nowym człowiekiem"
Haruki Murakami
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

We wtorek 9 stycznia odwiedziła nas grupa tegorocznych- przyszłych absolwentów gimnazjum i szkoły podstawowej z Suraża. Celem wizyty były zajęcia z zakresu doradztwa zawodowego. Przy okazji nasi goście mieli możliwość zapoznania się ze specyfiką zawodów, w których kształci nasz Mechaniak.

Oprowadzani po poszczególnych pracowniach przez uczniów klas drugich i trzecich, wykonywali zadania konkursowe dotyczące tajników wiedzy zawodowej. Rywalizacja była wyrównana, a zwyciężyła drużyna… dziewczyn, które zdobyły najwięcej punktów za wszystkie zadania! Odwiedzający wysoko ocenili naszą gościnność i organizację😊 Do zobaczenia w marcu na Dniach Otwartych! A może wcześniej? Zapraszamy!

ZSM Info

 


 

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.