0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Twój los zależy od Twoich nawyków"
Brian Tracy
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

Na zakończenie mających miejsce w ciągu całego tygodnia wigilijnych spotkań klasowych w piątek, 21 grudnia, nauczyciele i uczniowie naszej szkoły spotkali się na małej sali gimnastycznej, by podzielić się opłatkiem i wspólnie zaśpiewać kolędy. 

Szkolny zespół wokalny pod kierunkiem pana Sławomira Oniska oraz grupa młodzieży przygotowana przez panią Agnieszkę Jabłonowską zaprezentowali pełen głębokiej refleksji i nastroju montaż słowno-muzyczny, który dopełnił charakteru tego wyjątkowego spotkania. 

ZSM Info

 


 

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.