"Twój los zależy od Twoich nawyków"
Brian Tracy
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka

Realizowany przez Komendę Wojewódzką Policji projekt Twoje życie- Twój Wybór, w którym  udział wzięli uczniowie naszej szkoły, został podsumowany w Łapach w dniu  10.12. 2018r. w Inkubatorze Przedsiębiorczości. Celem programu jest uświadomienie  młodym ludziom  niebezpieczeństw związanych z sięganiem po dopalacze i inne substancje psychoaktywne. Realizacja projektu polegała na odbyciu serii szkoleń prowadzonych przez przygotowanych pracowników policji, które odbyły się w szkołach podczas spotkań z uczniami oraz z rodzicami.

Młodzież mogła wziąć udział  w konkursie plastycznym na logo akcji i projektu.  Opracowanie oprawy plastycznej było bardzo inspirującym i ciekawym  przedsięwzięciem, ponieważ już samo przemyślenie rozwiązania graficznego akcji mobilizowało do użycia obrazowych i wyrazistych sposobów przekazu, mających później trafić do odbiorców i  odpowiednio na nich oddziaływać.

W spotkaniu zorganizowanym w Łapach wzięli udział przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji, Burmistrz Łap p. Krzysztof Gołaszewski oraz pracownik biura Zarzadzania Kryzysowego UM w Łapach. Na spotkanie oraz wystawę prac konkursowych zostali zaproszeni wszyscy dyrektorzy szkół z tereny gminy Łapy.

Info-zsm