0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Twój los zależy od Twoich nawyków"
Brian Tracy
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

Realizowany przez Komendę Wojewódzką Policji projekt Twoje życie- Twój Wybór, w którym  udział wzięli uczniowie naszej szkoły, został podsumowany w Łapach w dniu  10.12. 2018r. w Inkubatorze Przedsiębiorczości. Celem programu jest uświadomienie  młodym ludziom  niebezpieczeństw związanych z sięganiem po dopalacze i inne substancje psychoaktywne. Realizacja projektu polegała na odbyciu serii szkoleń prowadzonych przez przygotowanych pracowników policji, które odbyły się w szkołach podczas spotkań z uczniami oraz z rodzicami.

Młodzież mogła wziąć udział  w konkursie plastycznym na logo akcji i projektu.  Opracowanie oprawy plastycznej było bardzo inspirującym i ciekawym  przedsięwzięciem, ponieważ już samo przemyślenie rozwiązania graficznego akcji mobilizowało do użycia obrazowych i wyrazistych sposobów przekazu, mających później trafić do odbiorców i  odpowiednio na nich oddziaływać.

W spotkaniu zorganizowanym w Łapach wzięli udział przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji, Burmistrz Łap p. Krzysztof Gołaszewski oraz pracownik biura Zarzadzania Kryzysowego UM w Łapach. Na spotkanie oraz wystawę prac konkursowych zostali zaproszeni wszyscy dyrektorzy szkół z tereny gminy Łapy.   

 

                                                                                                                                          Info-zsm

 


 

Odwiedza nas 156 gości oraz 0 użytkowników.