0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2019/2020

Polityka jakości ZSM

"Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami."
Adam Mickiewicz
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

 

 

Obchody Dnia Patrona Szkoły to wyjątkowe święto całej społeczności szkolnej. W tym roku przypadły one na dzień 24 października. Imprezie- obok uroczystej przysięgi uczniów klas pierwszych i części artystycznej poświęconej sylwetce patrona- Stefana Czarnieckiego, towarzyszyły inne równie ważne wydarzenia- oficjalne otwarcie najnowszych inwestycji w ZSM- pracowni informatycznej i elektryczno-elektronicznej oraz szkolnego parkingu.  Spotkanie stało się również okazją do wyróżnienia grupy uczniów, którzy otrzymali certyfikaty uzyskania stypendium za najlepsze wyniki z przedmiotów zawodowych.

W części artystycznej uczestnicy mogli wysłuchać kilku utworów w wykonaniu szkolnego zespołu wokalnego oraz obejrzeć skecz, w którym w zabawny sposób- w scenerii szkolnego strychu- zaprezentowana została sylwetka patrona hetmana Stefana Czarnieckiego oraz wybrane karty z  niezwykle bogatej historii szkoły. Uczniowie klas pierwszych tradycyjnie wzięli udział w konkursie wiedzy na temat patrona.

Pomimo tak licznych atrakcji  czas spędzony w auli nikomu się nie dłużył. Dopełnieniem uroczystości było oficjalne otwarcie najnowszych inwestycji w ZSM- pracowni informatycznej i elektryczno-elektronicznej oraz szkolnego parkingu. 

ZSM Info

 

 


 

Odwiedza nas 296 gości oraz 0 użytkowników.