2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Odkryłem, że im ciężej pracuję, tym bardziej sprzyja mi szczęście"
Thomas Jefferson
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

Zespół Szkół Mechanicznych w Łapach po raz piąty przystąpił do akcji Pola Nadziei. Bierze w niej udział ponad 100 instytucji z Białegostoku. Nasi uczniowie wspierają fundację poprzez udział w zbiórkach, a także odwiedziny na oddziale onkologii dziecięcej w szpitalu w Białymstoku. Co roku kampania rozpoczyna się sadzeniem cebulek żonkili. 

Kwiaty wiosną będą wręczane darczyńcom.

Wolontariusze z naszej szkoły już posadzili na klombie pod szkołą sadzonki żonkili. Wiosną młodzież wyruszy z nimi, aby pozyskiwać ludzi szczodrego serca, którzy chcą się przyłączyć do akcji wspierania chorych dzieci.

G.S.

 


 

Odwiedza nas 167 gości oraz 0 użytkowników.