0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2019/2020

Polityka jakości ZSM

"Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami."
Adam Mickiewicz
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

Zespół Szkół Mechanicznych w Łapach po raz piąty przystąpił do akcji Pola Nadziei. Bierze w niej udział ponad 100 instytucji z Białegostoku. Nasi uczniowie wspierają fundację poprzez udział w zbiórkach, a także odwiedziny na oddziale onkologii dziecięcej w szpitalu w Białymstoku. Co roku kampania rozpoczyna się sadzeniem cebulek żonkili. 

Kwiaty wiosną będą wręczane darczyńcom.

Wolontariusze z naszej szkoły już posadzili na klombie pod szkołą sadzonki żonkili. Wiosną młodzież wyruszy z nimi, aby pozyskiwać ludzi szczodrego serca, którzy chcą się przyłączyć do akcji wspierania chorych dzieci.

G.S.

 


 

Odwiedza nas 299 gości oraz 0 użytkowników.