"Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy."
Paulo Coelho

6 grudnia – jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie! Dźwiga swój worek  niezmordowanie i każdy od niego prezent dostanie. Tego dnia zawitał wraz ze Śnieżynka także i  u nas! Dotarł on do szkoły z workiem pełnym słodkości, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie. Ale nie tylko uczniowie zasłużyli na prezenty… Również „większe dzieci” otrzymały podarunki, wzbudzając w nich gorące wspomnienia z dzieciństwa. Każdy z Nas dla Mikołaja jest dzieckiem ;)

„Święty”, żeby było ciekawiej, przy pomocy swoich elfów, porozwieszał w całej szkole magiczne gwiazdki z numerkami. Kto był szczęśliwcem i znalazł taką gwiazdkę, zgłaszał się z nią do punktu elfów i otrzymywał prezent „niespodziankę”. W tym roku Mikołaj przygotował Nam wiele podarunków – chyba byliśmy grzeczni ;)
Takim oto sposobem weszliśmy już w okres świąteczny i poczuliśmy magię świąt. Teraz czekamy z niecierpliwością na Święta Bożego Narodzenia.

A. Sawko