"Jeśli a oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.

Dnia 1 czerwca 2017 r. uczniowie klas Ie, IIe, IIp i IIIp pod opieką p. Agnieszki Sawko i p. Andrzeja Roszkowskiego odwiedzili siedzibę firmy PERI w Płochocinie. Firma ta specjalizuje się w systemach deskowań i rusztowań. Jest to firma przodująca na  polskim i zagranicznym rynku.

Firma przywitała nas krótkim filmikiem obrazującym, czym zajmuje się PERI, po czym zostaliśmy oprowadzeni po hali wystawowej, gdzie mogliśmy obejrzeć pełny asortyment przedsiębiorstwa m.in. deskowania, pomosty i rusztowania.  Wykłady na temat  technik deskowań ściennych oraz nowoczesnych systemów stropowych m.in. systemów MULTIFLEX, SKYDECK, stołów stropowych, a także filmy instruktażowe pokazały, na jak wysokim poziomie jest firma PERI. Na koniec każdy uczestnik otrzymał certyfikat szkolenia oraz drobne upominki.
Kolejny wyjazd do PERI w Płochocinie mamy za nami. Wracaliśmy pełni wrażeń z uśmiechami na twarzy ;)

A.Sawko