"Człowiek, który nie czyta dobrych książek, nie ma żadnej przewagi nad tym, który nie umie ich czytać wcale"
Mark Twain

Szkolenie mundurówki z ZSM

17 stycznia uczniowie klasy mundurowej uczestniczyli w zajęciach z musztry przeprowadzonych przez żołnierzy z 25. Batalionu Obrony Terytorialnej wchodzącego w skład 1. Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

To pierwsze z serii zaplanowanych działań w ramach współpracy z wojskami obrony terytorialnej. Dwugodzinne spotkanie z profesjonalną kadrą niewątpliwie wywarło wrażenie na młodzieży, ale i też było źródłem satysfakcji.

W przyszłości oprócz musztry czekają uczniów inne elementy szkolenia, m. in. zajęcia w terenie.

Wszystkich zainteresowanych przygodą z mundurem zapraszamy do nauki w II LO w Łapach.

ZSM Info