"Choćbyśmy nawet mogli stać się uczonymi uczonością drugich, mądrzy możemy być jedynie własną mądrością."
Michel de Montaigne

Uczniowie ZSM na Gali Wolontariatu.

Po raz kolejny władze naszego miasta zaprosiły wolontariuszy ze szkół i innych placówek na uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, który przypada na dzień 5 grudnia. Uroczysta gala była okazją do wręczenia wszystkim wolontariuszom pamiątkowych dyplomów, a wyróżniający się spośród nich otrzymali drobne upominki.

Nagrody i dyplomy wręczała pani burmistrz Urszula Jabłońska.

Wśród wyróżnionych i nagrodzonych nie mogło oczywiście zabraknąć wolontariuszy i ich opiekuna, p. Grażyny Samson, z naszej szkoły.

Nagrody otrzymali :

13. Mateusz Szulc
  14. Daniel Kuryś
  15. Sebastian Dzierżek

Imprezie towarzyszyła wyjątkowa atmosfera, gdyż spotykały się na niej osoby z różnych pokoleń, które połączyła bezinteresowna chęć niesienia pomocy. Niepowtarzalność uroczystości podkreślił emocjonujący występ teatralnej grupy młodzieżowej działający przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Łapach, która przedstawiła spektakl pt.  „Przez pryzmat…” w reżyserii Radosława Zaremby. Uroczystość zakończył wspólny słodki poczęstunek.

ZSM Info