"Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego."
Tony Gaskins

Spółdzielnia Mleczarska dołączyła do grona współpracowników Zespołu Szkół Mechanicznych i Ośrodka Przedsiębiorczości.

To kolejna firma po "Arka-Druk", która chce wspólnie przygotowywać młodzież z „mechanika” do pracy w zawodzie. Będzie to możliwe dzięki trójstronnej umowie o współpracy podpisanej 8 października 2015r.  w Inkubatorze Przedsiębiorczości przez Panią Danutę Bojczuk Dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych, Panią Magdalenę Perkowską-Szymanowicz Dyrektor Ośrodka Przedsiębiorczości oraz Pana Antoniego Żdanuka Prezesa Zarządu Spółdzielni Mleczarskiej w Łapach.

Jesteśmy przekonani, że umowa ta zaowocuje lepszym przygotowaniem absolwentów do funkcjonowania na rynku pracy, a dla obecnych uczniów ZSM możliwość odbywania praktyk zawodowych w lokalnej firmie będzie wspaniałym i wartościowym doświadczeniem.

Info ZSM