"Człowiek, który nie czyta dobrych książek, nie ma żadnej przewagi nad tym, który nie umie ich czytać wcale"
Mark Twain

Współpraca Zespołu Szkół Mechanicznych z Powiatowym Urzędem Pracy zaowocowała po raz kolejny  udziałem naszej szkoły w Lokalnych Targach Pracy, które tym razem zostały zorganizowane 25 września w Trypuciach.  Współorganizatorem Targów było Starostwo Powiatowe w Białymstoku z p. Joalntą Den – wicestarostą  oraz gmina Turośń Kościelna.

Dla uczniów ZSM była to doskonała okazja do poznania ofert na lokalnym rynku pracy, a dla szkoły jako  podmiotu edukacyjnego- do zaprezentowania oferty edukacyjnej – szczególnie form kształcenia dla osób dorosłych. Koordynatorami wyjazdu ze strony ZSM były p. Ewa Kłoskowska- Ignatiew oraz p. Ewa Łapińska. Uczniowie klasy II d w zawodzie Technik hotelarstwa mieli okazję  sprawdzić swoje umiejętności w zakresie marketingu, obsługując stoisko szkoły. Zaznaczyliśmy swój udział w Forum wśród przedsiębiorców z różnych branż m.in.: transportowej, przemysłowej (produkcja ciągników i przyczep rolniczych, produkcja okien, pasz, przetwórstwo mięsne), usługowej (hotelarstwo, gastronomia, poligrafia), handlowej, budowlanej.

Info ZSM