1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Nauczyłam się, że droga postępu nie jest ani szybka, ani łatwa."
Maria Skłodowska-Curie

Nasi partnerzy:

16 lutego 2024r. 3 uczniów klasy  1o z Oddziału Przygotowania Wojskowego wzięło udział w wojewódzkim Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Wojsku Polskim „Ekstraklasa Wojskowa”. Adam Bagiński, Dominik Pasiuk i Tomasz Trzeszczkowski pod opieką p. Małgorzaty Butkiewicz i p. Janusza Jamiołkowskiego wspaniale reprezentowali Naszą szkołę. Wykazując się ogromną wiedzą jak na uczniów klasy pierwszej, na 11 startujących drużyn w rezultacie uklasyfikowali się na 4 miejscu w województwie! Gratulujemy naszym uczniom i życzymy wielu dalszych sukcesów.

 


 

Odwiedza nas 121 gości oraz 0 użytkowników.