1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Zawsze idź przez życie tak jakbyś miał coś nowego do nauczenia się, a tak się stanie."
Vernon Howard

Nasi partnerzy:

Tradycyjnie ostatniego dnia przed zimową przerwą świąteczną uczniowie i nauczyciele spotkali się, by wspólnie obejrzeć przygotowane przedstawienie jasełkowe, kolędować i złożyć świąteczne życzenia. Jak zwykle nie zawiedli rozśpiewani i muzykujący uczniowie naszej szkoły, którzy pod kierownictwem p. Jolanty Falkowskiej dopełnili charakteru przedstawienia, przygotowanego przez uczniów klas pierwszych. Na zakończenie spotkania zabrała głos pani dyr. Dorota Kondratiuk, która podziękowała za zaangażowanie i włożoną pracę oraz złożyła wszystkim zebranym najserdeczniejsze życzenia błogosławionych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

 


 

Odwiedza nas 191 gości oraz 0 użytkowników.