"Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu."

Tradycyjnie ostatniego dnia przed zimową przerwą świąteczną uczniowie i nauczyciele spotkali się, by wspólnie obejrzeć przygotowane przedstawienie jasełkowe, kolędować i złożyć świąteczne życzenia. Jak zwykle nie zawiedli rozśpiewani i muzykujący uczniowie naszej szkoły, którzy pod kierownictwem p. Jolanty Falkowskiej dopełnili charakteru przedstawienia, przygotowanego przez uczniów klas pierwszych. Na zakończenie spotkania zabrała głos pani dyr. Dorota Kondratiuk, która podziękowała za zaangażowanie i włożoną pracę oraz złożyła wszystkim zebranym najserdeczniejsze życzenia błogosławionych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.