1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Zawsze idź przez życie tak jakbyś miał coś nowego do nauczenia się, a tak się stanie."
Vernon Howard

Nasi partnerzy:

W dniu 20 grudnia 2023 r. w ramach projektu BFKK "Kompetencje mają głos" uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach, które odbyły się w Białymstoku,  mających na celu rozwój kompetencji obywatelskich samorządów szkolnych szkół zawodowych. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego dzielili się dobrymi praktykami oraz rozwijali umiejętność pracy w grupach, by móc w przyszłości skutecznie wpływać na inicjatywy podejmowane w szkole. Ich praca zaowocowała pozyskaniem grantu - w wysokości 1 tysiąca złotych (!) na realizację inicjatywy samorządowej w szkole. Grupą naszych uczniów opiekowały się panie Marta Olechwierowicz i Iwona Łapińska.

 


 

Odwiedza nas 140 gości oraz 0 użytkowników.