1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Zawsze idź przez życie tak jakbyś miał coś nowego do nauczenia się, a tak się stanie."
Vernon Howard

Nasi partnerzy:

Niecodzienna prelekcja, pozwalająca spojrzeć na pracę policjanta z innej perspektywy, miała miejsce 29 listopada.  Uczestniczyli w niej uczniowie klasy mundurowej  oraz klasy trzeciej technikum, którzy spotkali się z komisarzem Sławomirem Szarejko, funkcjonariuszem w stanie spoczynku z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Komisarzowi  towarzyszyły funkcjonariuszki Komisariatu Policji w Łapach mł. Aspirant Monika Perkowska i sierżant Monika Muszyńska. Uczniowie mogli wysłuchać ciekawych opowieści o doświadczeniach, ciekawych przykładach z praktyki policjanta zarówno w ramach oddziaływań prewencyjnych, jak i kryminalnych w kraju i za granicą.

Niewątpliwie było to spotkanie inspirujące i poszerzające perspektywę w spojrzeniu na codzienną, na pewno niełatwą, ale jakże ważną społecznie pracę policyjnych służb mundurowych, która wymaga odpowiedzialności, zaangażowania i współpracy.

 


 

Odwiedza nas 136 gości oraz 0 użytkowników.