"Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu."

Jak odnieść sukces? O tym rozmawiali nasi uczniowie ze studentami i wykładowcami Akademii Łomżyńskiej, których gościliśmy we wtorek 28 listopada.  Spotkania, będące kontynuacją Szkolnego Tygodnia Przedsiębiorczości, były znakomitą okazją dla naszych tegorocznych maturzystów do bliższego zapoznania się z ofertą edukacyjną uczelni, ale także zgłębienia wybranych zagadnień z zakresu dietetyki i sztucznej inteligencji. Uczniowie mieli bowiem możliwość wysłuchania dwóch wykładów oraz uczestnictwa w zajęciach warsztatowych dot. planowania i realizowania swojej kariery edukacyjno-zawodowej. Na temat sztucznej inteligencji prelekcję wygłosił dr inż. Ryszard Szczebiot z Zakładu Informatyki i Robotyki, zaś na temat „ Dietetyka - zdrowe podejście do jedzenia z elementami psychodietetyki”  w pasjonujący sposób opowiadała p. dr Joanna Kłossowska.

Dr Adam Miara w formie zajęć warsztatowych inspirował do twórczego i otwartego spojrzenia w swoją przyszłość. Dużą popularnością cieszyły się również przygotowane przez studentów na holu I piętra pokazy robotów (Kamil Felter) i stanowisko z analizatorem masy ciała ( Alicja Nerowska, Karolina Wiszowata) ????. Mamy nadzieję, że w przed nami jeszcze wiele wspólnych inicjatyw. Akademia Łomżyńska, prężnie rozwijająca się uczelnia naszego regionu zaprasza!