1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy."
Paulo Coelho

Nasi partnerzy:

19 czerwca 2023 odbył się „Rajd rowerowy śladami żołnierzy oddziału kpt. Kazimierza Kamieńskiego 'Huzara' ”. Celem rajdu było zdobycie i poszerzenie wiedzy na temat lokalnego bohatera  kpt. Kamieńskiego 'Huzara' oraz integracja uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych. Całe przedsięwzięcie finansowane było z Europejskiego Funduszu Społecznego, a projekt napisali pani pedagog Marta Olechwierowicz oraz uczniowie Maja Grochowska, Izabela Godlewska i Jakub Rutkowski, korzystając ze współpracy z Punktem Wsparcia Lidera CUS Łapy. Opiekę nad młodzieżą sprawowali- p. Marta Olechwierowicz, p. Piotr Sobieszczak i p. Adam Perkowski, zaś nad bezpieczeństwem całego "peletonu" czuwali funkcjonariusze Komisariatu Policji w Łapach. 

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z tego przedsięwzięcia na naszym FB.

https://fb.watch/lumPFvpuEt/ 

 


 

Odwiedza nas 139 gości oraz 0 użytkowników.