1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Zawsze idź przez życie tak jakbyś miał coś nowego do nauczenia się, a tak się stanie."
Vernon Howard

Nasi partnerzy:

19 czerwca 2023 odbył się „Rajd rowerowy śladami żołnierzy oddziału kpt. Kazimierza Kamieńskiego 'Huzara' ”. Celem rajdu było zdobycie i poszerzenie wiedzy na temat lokalnego bohatera  kpt. Kamieńskiego 'Huzara' oraz integracja uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych. Całe przedsięwzięcie finansowane było z Europejskiego Funduszu Społecznego, a projekt napisali pani pedagog Marta Olechwierowicz oraz uczniowie Maja Grochowska, Izabela Godlewska i Jakub Rutkowski, korzystając ze współpracy z Punktem Wsparcia Lidera CUS Łapy. Opiekę nad młodzieżą sprawowali- p. Marta Olechwierowicz, p. Piotr Sobieszczak i p. Adam Perkowski, zaś nad bezpieczeństwem całego "peletonu" czuwali funkcjonariusze Komisariatu Policji w Łapach. 

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z tego przedsięwzięcia na naszym FB.

https://fb.watch/lumPFvpuEt/ 

 


 

Odwiedza nas 203 gości oraz 0 użytkowników.