1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, Ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą."
Harv Eker

Nasi partnerzy:

13 czerwca, jeszcze przed zakończeniem roku szkolnego, młodzież naszej szkoły uczestniczyła w spotkaniach z funkcjonariuszami z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku w ramach działań profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem drogowym w okresie wakacyjnym. Spotkania z młodzieżą prowadziła pani z asp. sztab. Barbarą Maciejewska-Ksepka. Młodzież poznała najczęstsze przyczyny wypadków drogowych i ich prawne konsekwencje.

Pani aspirant odwoływała się również do sfery emocjonalnej ofiar, ich bliskich i sprawców. Zajęcia urozmaiciły ćwiczenia w alkogoglach, narkogoglach, które pozwoliły zauważyć, jak zmienia się zachowanie i percepcja pod wpływem alkoholu. Po zakończonych spotkaniach uczniowie uczestniczyli w nagraniach do materiału filmowego nt. zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, o których warto by pamiętali nie tylko młodzi ludzie. Do obejrzenia filmiku zapraszamy na naszego FB.

https://fb.watch/lumSugqvuZ/ 

 


 

Odwiedza nas 117 gości oraz 0 użytkowników.