1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy."
Paulo Coelho

Nasi partnerzy:

23 czerwca obyła się uroczystość zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Zgromadzeni na sali uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście mogli z tej okazji dokonać krótkiego podsumowania wytężonej pracy i współpracy, która już jest za nami. Były gratulacje, podziękowania, życzenia udanego wakacyjnego wypoczynku, a przede wszystkim wyróżnienie na forum tych uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, potwierdzone uzyskaniem świadectwa z biało-czerwonym paskiem. Podziękowania i specjalnie przygotowane na tę uroczystość dyplomy z rąk pani dyrektor Doroty Kondratiuk otrzymali również obecni na sali goście: pan starosta Jan Bolesław Perkowski, dyrekcja CKZ w Łapach, przedstawiciele 1. Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej, WCR w Białymstoku. 

 


 

Odwiedza nas 183 gości oraz 0 użytkowników.