1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

Rekrutacja 2020-2021

Film promujący ZSM

"Zmień swoje myśli, a zmienisz swój świat"
Norman Vincent Peale

Zgodnie z  Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID—19 (Dz. U. poz. 493 z póżn.zm.) w okresie ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty umożliwia zapoznanie się rodziców i uczniów z wynikami postępowania rekrutacyjnego w formie list kandydatów (zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych oraz przyjętych i nieprzyjętych) podanymi do publicznej wiadomości także na stronach internetowych tych jednostek.

1. Regulamin Rekrutacji do ZSM 2020
  2. Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych:
    - Lista kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do pierwszej klasy technikum (wszystkie zawody)
    - Lista kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do pierwszej klasy Branżowej Szkoły I Stopnia

Składanie dokumentów

W związku z możliwością dostarczania dokumentów rekrutacyjnych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty wniosek o przyjęcie do szkoły, w tym wymagane załączniki  w postaci skanów wypełnionych i odręcznie podpisanych dokumentów rekrutacyjnych będzie można przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku szkół kształcących w zawodzie (technikum, szkoła branżowa I stopnia, szkoła policealna) należy osobiście zgłosić się do Kancelarii szkoły po skierowanie na badania lekarskie. Skierowania wydawane są po złożeniu wniosku o przyjęcie w Kancelarii Szkoły w godz. 7.00-15.00 (pok. 12 I piętro).

Oferta edukacyjna Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach

Harmonogram rekrutacji - NOWY!

Wykaz dokumentów rekrutacyjnych:

DOKUMENTY REKRUTACYJNE DO POBRANIA:

TECHNIKUM

SZKOŁA BRANŻOWA

II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

SZKOŁA POLICEALNA

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

Technikum (5-letnie)

II Liceum Ogólnokształcące - klasa mundurowa (4-letnia)

Branżowa szkoła I stopnia (3-letnia)

Szkoła Policealna (w trybie zaocznym)

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (4 lata)