1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Nauczyłam się, że droga postępu nie jest ani szybka, ani łatwa."
Maria Skłodowska-Curie

Nasi partnerzy:

Wolontariat to nie tylko pomoc potrzebującym, udział w różnych zadaniach, które adresowane są do osób samotnych, starszych, chorych. To także szansa na własny rozwój. Wykorzystali ją uczniowie z naszej szkoły- Patrycja Mitrusiak, Julia  Łapińska i Jakub Rutkowski. To trójka młodych, odważnych i kreatywnych osób, które zgłosiły się i zakwalifikowały do Akademii Mistrzostwa Społecznego, projektu opracowanego przez Stowarzyszenie 9Dwunastych w ramach programu Krajowego Funduszu Rozwoju finansowanego  przez Norwegię, Islandię, Lichtenstein.

W trakcie cotygodniowych zajęć, w których bierze udział młodzież ze szkól białostockich, uczą się oni innego spojrzenia na samych siebie, poznają elementy psychologii, uczą współpracy w grupie i odważnego wchodzenia w samodzielną dorosłość wśród osób takich jak oni sami - kreatywnych i na pewno wyjątkowych. Zajęcia z trenerami, coachami, wyjścia do placówek kulturalnych, wyjazdy na wycieczki będą okazją do szerokiego rozwoju i nowych szans na przyszłość. Patrycji, Julii i Jakubowi życzymy wielu wrażeń! 

G.S.                                       

 


 

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.