1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy."
Paulo Coelho

Nasi partnerzy:

Wolontariat to nie tylko pomoc potrzebującym, udział w różnych zadaniach, które adresowane są do osób samotnych, starszych, chorych. To także szansa na własny rozwój. Wykorzystali ją uczniowie z naszej szkoły- Patrycja Mitrusiak, Julia  Łapińska i Jakub Rutkowski. To trójka młodych, odważnych i kreatywnych osób, które zgłosiły się i zakwalifikowały do Akademii Mistrzostwa Społecznego, projektu opracowanego przez Stowarzyszenie 9Dwunastych w ramach programu Krajowego Funduszu Rozwoju finansowanego  przez Norwegię, Islandię, Lichtenstein.

W trakcie cotygodniowych zajęć, w których bierze udział młodzież ze szkól białostockich, uczą się oni innego spojrzenia na samych siebie, poznają elementy psychologii, uczą współpracy w grupie i odważnego wchodzenia w samodzielną dorosłość wśród osób takich jak oni sami - kreatywnych i na pewno wyjątkowych. Zajęcia z trenerami, coachami, wyjścia do placówek kulturalnych, wyjazdy na wycieczki będą okazją do szerokiego rozwoju i nowych szans na przyszłość. Patrycji, Julii i Jakubowi życzymy wielu wrażeń! 

G.S.                                       

 


 

Odwiedza nas 176 gości oraz 0 użytkowników.