0 1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2022-2023

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Zawsze idź przez życie tak jakbyś miał coś nowego do nauczenia się, a tak się stanie."
Vernon Howard

Nasi partnerzy:

Ekocentrum Kompetencji BOF to kolejne przedsięwzięcie, w którym wzięła udział nasza szkoła. Działania realizowane w ramach projektu mają rozwijać kompetencje ekologiczne uczniów szkół zrzeszonych w Białostockim Obszarze Funkcjonalnym. W ramach przynależności wzięliśmy udział w już drugiej edycji konkursu na projekt badawczo-wdrożeniowy, którego celem miało być podniesienie kompetencji proekologicznych naszej szkoły. Do konkursu zgłoszono 11 projektów, a do realizacji wybranych zostało pięć. I udało się !!! Projekt ZSM spotkał się z zainteresowaniem i przychylnością fachowców zasiadających w jury. Zwycięzcy dostali grant w wysokości 5.000 złotych! Projekt ZSM zaprezentowany przed jury konkursowym w dniu 9 czerwca 2022r. zakłada powstanie na posesji szkoły ekopracowni, która została nazwana „Dotyk Natury”.

Będzie ona zlokalizowana na placu, gdzie do niedawna znajdowała się słynna fontanna. Wymóg czasu spowodował konieczność jej likwidacji , lecz miejsce po fontannie zostanie świetnie wykorzystane na organizację pracowni na świeżym powietrzu- z” dodatkowym wyposażeniem”- budkami lęgowymi dla ptaków, domkami dla pożytecznych owadów, z wygodnymi siedzeniami dla użytkowników. Nie możemy się doczekać powstania naszej o ekopracowni i już zapraszamy na uroczyste otwarcie!

 


 

Odwiedza nas 262 gości oraz 0 użytkowników.