0 1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2022-2023

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Zawsze idź przez życie tak jakbyś miał coś nowego do nauczenia się, a tak się stanie."
Vernon Howard

Nasi partnerzy:

W piątek, 13 maja, uczniowie klas pierwszych i drugich uczestniczyli w prelekcjach na temat cyberprzemocy, poprowadzonych przez panią Małgorzatę Sulewska, kuratora Sądu Rejonowego w Białymstoku. Młodzież dowiedziała się nie tylko jak chronić swój wizerunek, ale poznała konsekwencje prawne, które spotykają osoby zachowujące się agresywnie w sieci. W trakcie spotkań pani kurator omówiła konkretne działania wskazane w sytuacjach związanych z bezpiecznym korzystaniem z poczty elektronicznej, portali, innych elektronicznych sposobów rozsyłania wiadomości i udostępniania wizerunku.  Pani kurator przypomniała, że agresora zawsze trzeba zatrzymać i nie pozwolić na rozsyłanie szkodliwych wiadomości.

 


 

Odwiedza nas 232 gości oraz 0 użytkowników.